2021-01-17

Újabb komoly sportdiplomáciai sikert aratott Csömör: 2016 után idén ismét településünk adhat otthont a hegyibringások országos bajnokságának - egy héttel az olimpia előtt!

2021-01-11

Valter Attila a Tour de Hongrie országúti kerékpárverseny zárószakaszán bemutatott hajrájával bekerült a 63. Év Sportolója Gálán Az év sportpillanata-díj legjobb három jelöltje közé!

2021-01-10

Miskolcon rendezték meg a cyclocross országos bajnokságot. Csömöri színekben ketten is dobogóra állhattak: Takács Valent Márk nyert, Schmidel Regina ezüstérmet szerzett.

2020-12-20

Az MTI felkérésére a hazai szövetségek 1964 óta minden esztendőben eldöntik: kik sportágukban az év legjobbjai. A bringásoknál idén teljesen egyértelmű volt: Valter Attila!

2020-12-07

Gőzerővel folyik a csömöri hegyibringapályának és környezetének felújítása: a pályázati forrásból finanszírozott projekt biztonságosabb környezetet teremt a kerékpárosok számára.

2020-11-19

A Sport Tv Mai helyzet című műsorának vendége volt Válé Flórián, a Csömör Sport Kft. ügyvezető igazgatója és Valter Tibor, a kerékpárszakosztály magyar bajnok vezetőedzője.

2020-10-25

Eddigi legnagyobb kihívását teljesítette a csömöri klasszis, Valter Attila, aki pályafutása első háromhetes viadalán, a 103. Giro d'Italia országúti kerékpáros körön emberfelettit tekert!

2020-10-17

A szeptemberi akció után októberben is sikeresen zajlott az iskolásoknak meghirdetett őszi autómentes nap Csömörön: több, mint 300 gyermek érkezett autó nélkül az iskolába!

2020-10-12

A Magyar Kerékpáros Szövetség tizenkét szakágban indította el az "ELIT10 – Többet érdemelsz" programot, amely több csömöri versenyző számára is szponzori és médiatámogatást jelenthet.